USŁUGI

Studio Urody Emerald

Hanna Norkiewicz

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi - Studio Urody Emerald w Baranowie
Wykonywany metodą pudrową inaczej powder brow zapewnia efekt wyrazistych pięknych brwi w pełnym kolorze,maskuje niedoskonałości a co najważniejsze nie rozmazuje się w najmniej oczekiwanym momencie.

Zabieg wykonuję przy użyciu specjalistycznej wysokiej jakości maszyny i jednorazowej igły do akupunktury za pomocą której wprowadzam pod skórę pigment (delikatnymi ruchami) z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Przed wykonaniem zabiegu zachęcam do bezpłatnej wizyty na której możesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, przeciwwskazań do zabiegu oraz pielęgnacji.

Jeśli nie masz brwi, uprawiasz sporty wodne (gdzie tusz fatalnie się rozmazuje) albo nie masz czasu na poranny makijaż,zapraszam do Studio Emerald H.N.i obiecuję że postaram się pomóc najlepiej jak potrafię.
Image

Usuwanie makijażu permanentnego brwi

Image
Zabieg Usuwania makijażu permanentnego metodą Remover polega na podaniu preparatu pod skórę za pomocą maszyny i igieł jednorazowych ,sterylnych do makijażu p.Ja pracuję na Remover silver (organic cosmetics) K.K

Powyższy preparat rozbija cząsteczki i wypycha go na zewnątrz .Aby całkowicie pozbyć się makijażu permanentnego brwi potrzebna będzie seria kilku zabiegów wykonywanych w odstępach.Żadna metoda nie daje 100%pewności a usuwanie makijażu p.b.to proces którego efekty są rozłożone w czasie i zależą od wielu czynników.
Usuwanie makijażu permanentnego brwi - Studio Urody Emerald w Baranowie

Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs - Studio Urody Emerald w Baranowie
To zabieg który pozwala wydłużyć i podkręcić rzęsy. Możemy wybierać między różnymi metodami, a podstawową i najczęściej stosowaną techniką jest 1:1, która polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej naturalnej czy 2:1 (dwie rzęsy syntetyczne do jednej naturalnej) itp.

U mnie w studio jest możliwość zrobienia stylizacji rzęs metodą 1:1, 2D i 3D plus uzupełnienie gdzie używam tylko wysokiej jakości produktów i dobrych marek rzęs syntetycznych.

Jeśli pragniesz udoskonalić,wydłużyć lub podkręcić wygląd swoich rzęs to serdecznie zapraszam.
Image

Stylizacja paznokci

Image
Paznokcie wykonane z użyciem żelu są odporne na długotrwałe moczenie i uszkodzenia mechaniczne. Żel dodaje paznokciom twardości i wytrzymałości. Lakier hybrydowy tworzy bardziej elastyczną i cienką warstwę niż żele do manicure oraz jest bardziej podatny na uszkodzenia, takie jak złamanie czy odprysk.

Wiele kobiet decyduje się na trwały manicure w salonie kosmetycznym. Takie rozwiązanie cechuje się wysoką precyzją oraz estetyką, bardzo trudną do osiągnięcia zwykłym lakierem do paznokci. Jego trwałość zapewnia ogromną wygodę podczas codziennej pielęgnacji dłoni. Pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem manicure przez kilka tygodni. Najbardziej popularnymi metodami stylizacji paznokci są żelowa i hybrydowa.
Usuwanie makijażu permanentnego brwi - Studio Urody Emerald w Baranowie

Dlaczego powinnaś wybrać produkty

Ellebana BROW HENNA?

Ellebana Brow Henna - nowa generacja zabiegów koloryzacji stylizacji brwi

Naturane zabarwienie brwi dzięki efektowi tatuażu na skórze

Bardzo niska zawartość PPD

System dwumiarkowy

Niski koszt za aplikację

Jedyny na rynku aktywator stymulujący do wzrostu włosa

Delikatna i innowacyjna formuła

Pozostaje na włosach do 6 tygodni

Bez amoniaku lub nadtlenku wodoru

Nie testowana na zwierzętach

Vegan friendly